Компанія TRAXIT INTERNATIONAL, заснована в 1881 в м. Швельм (Німеччина), є одним з найбільших у світі виробників мастила для волочіння дроту, що має виробничі потужності в Німеччині, Китаї та США, а своїх представників та агентів у більш ніж 150 країнах світу.

TRAXIT INTERNATIONAL пропонує повний спектр сухих мастильних матеріалів, емульсій та підмастильних покриттів, необхідних для виробництва будь-якого типу дроту для всіх сфер застосування.

Протягом більш ніж 137 років робота компанії TRAXIT сконцентрована виключно на виробництві волочильних мастил та покриттів для метизної промисловості. Завдяки своєму величезному досвіду, дослідженням, розробкам, розвитку виробничих потужностей і персоналу, націленого на вдосконалення виробленої продукції та процесу волочіння, TRAXIT INTERNATIONAL є сьогодні інноваційною компанією, що динамічно розвивається, а її продукція реалізується практично по всьому світу.

Компанія розробила повний спектр покриттів та мастил, що не містять з’єднань бору, які пройшли випробування та знайшли широке застосування у всіх процесах, пов’язаних із виробництвом дроту.

У 1994 році була проведена сертифікація за ISO 9001, на знак визнання постійної підтримки високої якості продукції, що поряд з забезпеченням умов для захисту навколишнього середовища.

У 2005 році компанія, постійно націлена на турботу про здоров’я та безпеку персоналу, була сертифікована OHSAS 18001 (Система менеджменту з управління охороною праці та технікою безпеки).

  • сухі мастила на основі стеарату натрію
  • сухі мастила на основі стеарату кальцію
  • сухі мастила на основі суміші стеаратів кальцію та натрію
  • емульсії для мокрого волочіння
  • підмастильного покриття, замінники бурі