perma PRO MP-6

perma PRO MP-6

perma PRO MP-6 — багатоточкова система змащування, що працює від батареї. Користувач може вибрати розмір LC-блока 250 см³ та 500 см³. Кожен perma PRO можна запрограмувати на скидання мастила за дні, тижні або місяці, до максимального періоду дозування 2 роки. Розподільник MP-6 скидає безпосередньо без втрати тиску і дозволяє подовжувати трубки до 5 м.

perma PRO C MP-6

perma PRO C MP-6

Користувач може вибрати розмір LC-блока 250 см³ та 500 см³. Кожен perma PRO можна запрограмувати на викид мастила в дні, тижні або місяці, до максимального періоду дозування 24 місяці. Розподільник MP-6 подає до 6 точок змащення безпосередньо без втрати тиску (макс. 25 бар) і дозволяє використовувати подовжувачі трубок довжиною до 5 м. perma PRO C MP-6 також може працювати в режимі ІМПУЛЬС. Імпульс для викиду мастила можна контролювати ПЛК. Електроживлення подається через машину, і його можна контролювати та контролювати за допомогою ПЛК.

perma PRO LINE

perma PRO LINE

perma PRO LINE — спеціальна багатоточкова система змащування лінійних напрямних. Злив мастила кожного вихідного отвору може бути адаптований до специфікацій виробника. PRO LC доступний у двох розмірах (заповнений 250 см³ або 500 см³ мастила) і забезпечує точки змащування мастилом до 2 років. Створення високого тиску дозволяє дистанційно монтувати подовжувачі труб до 5 м (на вихід). Дистанційне кріплення не тільки підвищує безпеку на робочому місці, але й забезпечує надійне, гнучке та ефективне змащення під час роботи.

perma PRO C LINE

perma PRO C LINE

perma PRO C LINE - це спеціальна багатоточкова система змащування з 1 - 6 вихідними з'єднаннями для лінійних напрямних. Вивід мастила гнучкий. Кожну розетку можна адаптувати до специфікацій виробника. PRO LC доступний у двох розмірах (заповнений мастилом 250 см³ / 500 см³) і забезпечує точки змащування мастилом до 2 років. Створення високого тиску дозволяє дистанційно монтувати подовжувачі труб до 5 м (на вихід). Дистанційне кріплення не тільки підвищує безпеку на робочому місці, але й дає можливість змащувати лінійні напрямні під час їх роботи. perma PRO C LINE отримує живлення від машини, її можна контролювати та контролювати через ПЛК.

perma ECOSY

perma ECOSY

perma ECOSY — це багатоточкова система змащування, яка забезпечує до 6 точок змащування попередньо визначеною кількістю масла. Управління perma ECOSY допускає часовий, сенсорний або імпульсний режим і може бути адаптовано до різних вимог. Мастильний насос і управління вбудовані в 7-літровий пластиковий бак. Високопродуктивний постійний насос ECOSY дозволяє забезпечувати мастилом точки змащення на відстані до 10 м, напр. у важкодоступних і забруднених місцях.