ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ CHEM TREND

Допоміжні засоби для обробки термопластів
Допоміжні засоби для лиття алюмінію під тиском
Допоміжні засоби для формування поліуретану
Допоміжні засоби для формування композитів

Chem Trend – це глобальний виробник, який займається розробкою та виробництвом виключно спеціальних інноваційних хімічних продуктів для використання при литті під тиском, а також при виробництві шин, виготовленні гумових виробів, поліуретанів, термопластів і корозитів.

Компанія випускає різноманітні мастильні матеріали:

  • рідини для консервації – використовуються для консервації обладнання та підтримання його у робочому стані. Антикорозійні властивості забезпечують тривалий захист від передчасної появи іржі на устаткуванні. Дані мастильні рідини повинні виконувати такі функції: надійно захищають поверхню металевих деталей від впливу води, хлористих сполук та мають антиокислювальні властивості;
  • очищення форм – гарантує великий термін експлуатації дорогих форм. Речовини для очищення видаляють залишки пластиків із поверхонь, а також у глибоких виїмках прес-форм.
  • розподільчі мастильні матеріали для прес-форм (пластикове виробництво) – високоякісні антиадгезиви, що використовуються для лиття під тиском. Мастильні матеріали забезпечують безпроблемне лиття під тиском, що дозволяє заощадити час та скоротити тривалість циклу. Використання мастила зменшує кількість шлюбу; скорочує кількість простоїв обладнання; збереження чистоти заливальної форми;
  • мастильні матеріали для очищення шнека – застосовується скорочення періоду простою виробничих установок при зміні матеріалу сировини чи кольору. Осад із вуглецевих сполук у шнеках негативно впливає на якість та експлуатаційні можливості промислового обладнання. Постійне використання засобів очищення сприяє безперебійній роботі обладнання та зменшенню виробничого шлюбу, що забезпечує зниження фінансових витрат.

Мастильні матеріали мають такі особливості:

  • недопущення хімічної взаємодії забруднень із металевими механізмами;
  • безпечне застосування у всіх елементів установки, що використовується для інших деталей, крім шнеків;
  • універсальність засобу – застосовується для різного обладнання;
  • повне очищення – за цикл очистки здійснюється повне видалення забруднень. Відсутній залишковий осад поверхні деталей механізму.