perma CLASSIC

perma CLASSIC можна використовувати для всіх застосувань з температурою навколишнього середовища від 0 до +40 °C. Надійний принцип роботи заснований на електрохімічній реакції. Період змащування визначається кольоровим кодуванням гвинтів активатора. Залежно від вимог вашої програми ви можете вибрати скидання 120 см³ протягом 1, 3, 6 або 12 місяців. Гвинт активатора створює тиск (макс. 4 бар), який переміщує поршень вперед і постійно впорскує невелику кількість мастила в точку змащення. perma CLASSIC повністю пило- та водонепроникний, витримує удари та випадкові удари.

perma FUTURA

perma FUTURA є ідеальною автоматичною системою змащування для областей, які вимагають гігієни або для важких умов експлуатації, які можуть призвести до корозії металевих мастильних пристроїв або електронних систем. Його надійний принцип роботи заснований на електрохімічній реакції. Період змащування визначається кольоровим кодуванням гвинтів активатора. Залежно від вимог вашої програми, ви можете вибрати скидання 120 см³ протягом 1, 3, 6 або 12 місяців. Гвинт активатора створює тиск (макс. 4 бар), який переміщує поршень вперед і постійно впорскує невелику кількість мастила в точку змащення.

perma FUTURA PLUS

perma FUTURA PLUS можна використовувати у всіх типах застосувань з температурою навколишнього середовища від 0 до +40 °C. Залежно від умов експлуатації об'єм мастила 120 см³ видається за 1, 3, 6 або 12 місяців. Надійна функція заснована на електрохімічній реакції, яка запускається простим поворотом кришки активації. Генератор газу, що міститься, створює тиск макс. 4 бар, який рухає поршень вперед і транспортує мастило в точку змащення.

perma FLEX

perma FLEX

Автоматична система змащення perma FLEX доступна в двох зручних розмірах (60 см³ / 125 см³). Його можна використовувати для внутрішніх і зовнішніх робіт при температурах від -20 °C до +60 °C. Налаштування періоду розвантаження є гнучким і може регулюватися від 1 до 12 місяців за допомогою диска на верхній частині лубрикатора. perma FLEX поставляється повністю зібраним і готовим до використання. Просто поверніть регулятор на потрібний період розряду, і система активується. Електронно керована хімічна реакція створює тиск, необхідний для постійного забезпечення точки змащення свіжим мастилом.

perma FLEX PLUS

perma FLEX PLUS

perma FLEX PLUS — це компактна, готова до використання система змащення, що постачається як повний блок. Його можна використовувати в різних типах застосувань при температурах від -20 °C до +55 °C. Період розряду електронно контролюється газогенеруючими осередками та вільно регулюється з місячними кроками. Точка змащування постійно подається свіжим мастилом протягом усього вибраного періоду розвантаження. perma FLEX PLUS має функцію підсилення для швидкого забезпечення свіжим мастилом.

perma NOVA

perma NOVA

perma NOVA можна використовувати в усіх областях застосування від -20 °C до +60 °C. Період розряду від 1 до 12 місяців можна ввести за допомогою кнопки налаштування на блоці NOVA Control. Після цього блок керування розраховує необхідну кількість газу для постійного та надійного скидання з урахуванням температури навколишнього середовища. perma NOVA складається з багаторазового блоку керування, NOVA LC, заповненого мастилом або маслом, і захисної кришки. NOVA LC доступний у 65 см³ та 125 см³.

perma STAR VARIO

perma STAR VARIO

perma STAR VARIO працює повністю автоматично, незалежно від температури та тиску з дуже точним випуском. Система складається з електромеханічного приводу, LC з 60, 120, 250 або 500 куб.см мастильного матеріалу та акумуляторної батареї. perma STAR VARIO забезпечує підвищення тиску 7,5 бар.

perma STAR CONTROL

perma STAR CONTROL

На відміну від perma STAR VARIO (з акумулятором), perma STAR CONTROL живиться від зовнішнього джерела живлення через кабель. Робочий стан можна передати на ПЛК і оцінити. Два інтегрованих режими роботи TIME та IMPULSE пропонують гнучке використання. У режимі ЧАС витрата мастила базується на робочих годинах. У ІМПУЛЬСНОМУ режимі при подачі напруги видається точно визначена кількість. Perma STAR CONTROL складається з електромеханічного приводу та LC з 60, 120, 250 або 500 см³ мастила. На накопичувачі виставляється необхідний режим. Змащування точне та не залежить від температури при протитиску до 6 бар.

perma STAR VARIO BLUETOOTH

perma STAR VARIO BLUETOOTH

perma STAR VARIO BLUETOOTH працює повністю автоматично, незалежно від температури та тиску з дуже точним розрядом. Система складається з електромеханічного приводу, LC з мастилом 60, 120, 250 або 500 куб.см і акумуляторної батареї. perma STAR VARIO BLUETOOTH забезпечує підвищення тиску 7,5 бар Версією з підтримкою bluetooth, perma STAR VARIO Bluetooth, можна зручно керувати через додаток perma CONNECT APP.

perma ULTRA

perma ULTRA

perma ULTRA - це повністю автоматична система змащування, яка не залежить від температури та протитиску з дуже точним випуском. З трьома розмірами картриджів, підвищенням тиску до 50 бар і можливістю тижневих і місячних налаштувань часу, perma ULTRA є надзвичайно універсальною та потужною системою змащування, яка підходить для широкого спектру застосувань, які вимагають високої швидкості змащування та мають довгі віддалені лінії мастила. необхідні для забезпечення безпечного доступу, напр. тягові конвеєри, шейкерні сита, обертові печі та стрічкові конвеєри.