Опис

Chem-Trend® SL-7871 – це водорозчинна розділювальне мастило на основі мінеральної оливи та воску для лиття під тиском кольорових металів. Помірно високий вміст добавок забезпечує гарне відділення та змащування. При контрольованих коливаннях у певних діапазонах розведення хороші результати досягаються також при дуже високих температурах матриці. Продукт підходить для алюмінієвих та цинкових сплавів.

Застосування

Chem-Trend® SL-7871 перед використанням має розводитися водою. Ступінь розведення залежить від складності виливків, але спочатку рекомендується співвідношення 1:30. Розведення може бути продовжено і надалі після того, як мастило утворює на поверхні природне покриття. Зазвичай таке покриття з’являється приблизно за 2 години. Найчастіше домагаються розведення 1:60.

Рекомендується вимивати систему труб, яка містить розділовий агент з водою під час тривалих перерв (наприклад, вихідні або відпускні). Якщо деталі лиття під тиском пофарбовані або обшиті, слід визначити адекватність системи очищення. У більшості випадків литі деталі можуть бути успішно очищені в будь-якій хорошій лужній системі або за допомогою абразивоструйної дробоструминної обробки. Для особливих проблем з очищенням зверніться до торгового представника компанії Chem-Trend.