Опис

Chemlease® MPP 712 EZ призначений для герметизації інструменти як для FRP, так і для вдосконалених композитів секторах. Відповідні субстрати включають поліефірний гелькоут і без гелькоуту, епоксидних і фенольних поверхонь форм, а також більшість металів. Chemlease® MPP 712 EZ – нерекомендується для герметизації монолітного графіту або кераміки оснащення.

Застосування

  •  1. Нанесіть Chemlease® MPP 712 EZ протиранням. Використовуйте чистий, м’які бавовняні тканини. Техніку витирання/залишення можна використовувати навіть для фінішних форм «Класу А», наносячи на площу близько чотирьох квадратних футів за раз. На великих конструкціях слід бути обережним, щоб переконатися, що площа накладання є якомога меншою, і що продукт на площі накладання ще не затвердів. Як правило, для ущільнення достатньо 1 або 2 шарів. Для герметизації пористих інструментальних блоків зазвичай потрібно 6-12 шарів, що залежить від структури та матеріалу (ПУ або епоксидна смола різної щільності) і має бути індивідуально протестовано перед цим. Залиште на 30 хвилин між кожним шаром. Після нанесення останнього шару дайте затвердіти 1-2 години при кімнатній температурі. Час затвердіння можна скоротити до 20 хвилин, нагрівши форму до 49-60°C. Примітка: за допомогою цього методу на поверхні форми може з’явитися призматичний блиск. У більшості ситуацій цей блиск не залишається на формованій частині.
  • Коли виріб затвердіє, нанесіть відповідний засіб Chemlease® для форми. Будь ласка, зверніться до відповідного технічного паспорту продукту, щоб дізнатися про деталі застосування та інструкції для звільнення від форми.