Опис

Chemlease® 2754W є напівперманентним засобом на водній основі. Роздільний агент, розроблений для композитного формування різних реактопластів, включаючи поліестер, вініловий ефір, епоксидні та фенольні смоли у BMC, SMC, препрегах та литій формі. Chemlease® 2754W забезпечує мінімальний перехід вивільнення агента, стійкий до високих температур і здатний до множин випуски. Chemlease® 2754W є готовим до використання продуктом і призначений для нанесення безпосередньо на високотемпературний інструмент.

Застосування

  • Для чистої форми попередньо обробіть або кондиціонуйте чисту форму нанесення трьох рівних шарів Chemlease® 2754W на звичайні температури обробки, що дозволяє формі висохнути між пальто. Для початкового використання рекомендується забезпечити 10-хвилинне затвердіння після нанесення останнього шару. Застосовується для отримання максимальної продуктивності.
  • Використовуйте звичайне повітряне обладнання або обладнання для розпилення HVLP і тримайте розпилювальний наконечник на відстані 20-25 см від поверхні форми.
  • Для досягнення найкращих результатів наносьте шари при підвищених температурах (при щонайменше 100°C/212°F), щоб сприяти випаровуванню та затвердінню носія.
  • Повторно нанесіть тонкий шар Chemlease® 2754W, коли необхідні для підтримки бажаного випуску. Для досягнення найкращих результатів дозвольте короткочасне висихання. Щоб запобігти накопиченню, уникайте надмірного нанесення.