Опис

Lusin® Lub PZO 152 – це м’яка багатоцільова паста на основі мінеральної оливи та комбінації неорганічних твердих мастильних матеріалів. Ця спеціальна змащувальна та монтажна паста стійка до високого тиску та захищає від корозії, включаючи фреттинг-корозію.

Lusin® Lub PZO 152 досягає максимального змащувального ефекту в бажаному діапазоні застосування до 150°C (302°F).

Lusin® Lub PZO 152 запобігає ковзанню і стійкий до гарячої води, пари, лужних і кислотних середовищ. Крім того, він легко розподіляється та забезпечує тривалий ефект.

Застосування

Lusin® Lub PZO 152 рекомендовано для використання на ковзаннях сердечників і виштовхувальних штифтах у машинах для обробки пластику. Мастило призначене для обслуговування та ремонту, особливо для поверхонь ковзання (від низької до середньої швидкості ковзання), для застосувань, де можливе ковзання, а також для застосувань із високими статичними та динамічними навантаженнями. Продукт можна використовувати для додатків, які піддаються впливу тепла, і як допоміжний засіб для монтажу для всіх видів застосувань. Lusin® Lub PZO 152 — універсальний продукт для монтажних операцій у всій машинобудівній галузі.