Забезпечення тривалого терміну служби та надійної роботи відкритих передач є проблемою, з якою Ви, ймовірно, стикаєтесь у своїй щоденній роботі. Різні умови експлуатації, такі як високі навантаження, вібрація, різниця температур, запилене середовище, змінна швидкість тощо, впливають на надійну роботу відкритих передач. Ці несприятливі умови експлуатації призводять до виїмок, задирів та інших форм зносу, що впливає на надійність вашої установки.

Мастило в таких випадках має утворювати захисний шар, що відокремлює поверхні зубів, що перетинаються. Серія GRAFLOSCON C-SG ULTRA була розроблена для таких вимогливих застосувань.

Завдяки своєму унікальному хімічному складу на основі алюмінієвого мильного загусника, серія GRAFLOSCON C-SG ULTRA забезпечує хорошу адгезію, яка захищає бік зуба навіть при екстремальних навантаженнях. Термін служби шестерні збільшується завдяки наявності дрібних частинок графіту, які утворюють захисний шар і запобігає пошкодженню.

Зменшуються вібрації та різниця температур по боковій стороні зуба. Шестерні також захищені від корозії завдяки спеціальним добавкам.