Як виробник харчових продуктів або виробник обладнання, Ви прагнете покращити харчову безпеку своїх продуктів без шкоди для продуктивності, особливо коли Ви стикаєтеся з вимогливими додатками.

Klüberfood NH1 CH 6-120 SUPREME відповідає Вашим вимогам. Використовується для змащування ланцюгів у промислових печах, що працюють при температурах до 650 °C. Спеціальна рідина-носій передає білі тверді мастила до точки тертя ланцюга. Потім рідина-носій випаровується, не залишаючи органічних залишків. Таким чином, це допомагає підвищити безпечність харчових продуктів на вашому підприємстві. Оскільки Klüberfood NH1 CH 6-120 SUPREME не містить графіту, забруднення чорними частинками уникає.

Klüberfood NH1 CH 6-120 SUPREME зареєстровано NSF H1 і, отже, відповідає FDA 21 CFR § 178.3570. Олива була розроблена для випадкового контакту з продуктами та пакувальними матеріалами в харчовій, косметичній, фармацевтичній промисловості або промисловості для виробництва кормів для тварин. Використання оливи Klüberfood NH1 CH 6-120 SUPREME може сприяти підвищенню надійності Вашого виробничого обладнання та процесів. Проте ми рекомендуємо провести додатковий аналіз ризиків, напр. НАССР.

Klüberfood NH1 CH 6-120 SUPREME має хороші зволожуючі властивості та відмінне проникнення з високою стабільністю дисперсії.