Klüberoil 4 UH1 N – це синтетична високоефективна трансмісійна і багатоцільова олива на основі поліальфаолефіну, що задовольняє зростаючі вимоги та зростаючу питому потужність сучасних трансмісій. Klüberoil 4 UH1 N базується на високоякісних сировинних матеріалах і передових присадках, що забезпечує максимальну продуктивність у змащуванні всіх компонентів передач.

Klüberoil 4 UH1 N зареєстровано як NSF H1 для використання в харчовій та фармацевтичній промисловості та відповідає FDA 21 CFR Sec 178.3570. Вона була розроблена для випадкового контакту з продуктами та пакувальними матеріалами в харчовій, косметичній, фармацевтичній промисловості або промисловості для виробництва кормів для тварин. Використання Klüberoil 4 UH1 N може сприяти підвищенню надійності Ваших виробничих процесів. Тим не менш, рекомендується провести додатковий аналіз ризику, напр. НАССР.

Klüberoil 4 UH1 N сертифіковано відповідно до ISO 21469, таким чином підтримуючи відповідність гігієнічним вимогам вашого виробництва.

Klüberoil 4 UH1 N від ISO VG 68 до 680 явно перевищує вимоги CLP згідно з DIN 51517-3. Відповідні передачі можна перемикати на Klüberoil 4 UH1 N без попередньої консультації за умови дотримання загальних вказівок щодо застосування.

Шестерні достатньо захищені від задирів навіть при надзвичайно високих пікових навантаженнях, вібрації чи коливаннях, або якщо не проводилась обкатка. Хороший захист від зносу як шестерень, так і підшипників кочення забезпечує досягнення терміну служби, розрахованого для змащених компонентів, що призводить до зниження витрат на технічне обслуговування та ремонт.

Klüberoil 4 UH1 N забезпечує набагато довший термін служби, ніж мінеральні та білі оливи, завдяки чудовій стійкості до старіння та окислення обраної сировини; таким чином можна збільшити інтервали обслуговування та зменшити витрати на технічне обслуговування. У певних випадках можливе навіть довічне змащення. Низька схильність продукту до піноутворення та антикорозійні властивості забезпечують безпроблемну роботу механізму. Завдяки хорошій сумісності з еластомерами запобігає витоку оливи, що призводить до забруднення.