Klübersynth UH1 6 — це синтетична високоефективна трансмісійна олива на основі полігліколю, що задовольняє зростаючі вимоги та зростаючу питому потужність сучасних передач. Klübersynth UH1 6 містить технологію KlüberComp Lube Technology*, тобто базується на високоякісній сировині та вдосконалених присадках, що забезпечує максимальну продуктивність у змащуванні всіх компонентів передач.

Оливи Klübersynth UH1 6 зареєстровані NSF H1 і, отже, відповідають FDA 21 CFR § 178.3570. Вони були розроблені для випадкового контакту з продуктами та пакувальними матеріалами в харчовій, косметичній, фармацевтичній промисловості або промисловості, що займається кормом для тварин. Використання олив Klübersynth UH1 6 може сприяти підвищенню надійності Ваших виробничих процесів. Проте ми рекомендуємо провести додатковий аналіз ризиків, напр. НАССР.

Klübersynth UH1 6 сертифіковано відповідно до ISO 21469, що забезпечує відповідність гігієнічним вимогам вашого виробництва. 

Klübersynth UH1 6 явно перевищує вимоги CLP згідно з DIN 51517-3. Відповідні передачі можна перемикати на Klübersynth UH1 6 без попередньої консультації з виробником редукторів за умови дотримання загальних приміток щодо застосування.

Klübersynth UH1 6 забезпечує високу стійкість до стирання. Шестерні достатньо захищені від задирів навіть при надзвичайно високих пікових навантаженнях, вібрації чи коливаннях, або якщо не проводилась обкатка. Чудовий захист від зносу як шестерень, так і підшипників кочення забезпечує досягнення розрахованого терміну служби для змащених компонентів, що призводить до зниження витрат на технічне обслуговування та ремонт. Висока стійкість оливи до мікропіттингу GFT ≥ 10 відповідно до FVA 54/7 забезпечує достатній захист для передач, які піддаються високим навантаженням і зазвичай чутливі до такого типу пошкоджень.

Klübersynth UH1 6 забезпечує набагато довший термін служби, ніж мінеральні оливи, завдяки чудовій стійкості до старіння та окислення обраної сировини; таким чином можна збільшити інтервали обслуговування та зменшити витрати на технічне обслуговування. У певних випадках можливе навіть довічне змащення. Низька схильність продукту до піноутворення та антикорозійні властивості забезпечують безпроблемну роботу редуктора. Ущільнення Freudenberg, виготовлені з 72 NBR 902, 75 FKM 585, 75 FKM 260466 і 75 FKM 170055, стійкі до Klübersynth UH1 6. Запобігає витоку та забрудненню оливи.