Як оператор або виробник великих відкритих зубчастих приводів, Вашим пріоритетом є скорочення часу простою та мінімізація загальних витрат на експлуатацію. Відкриті редуктори піддаються складним умовам експлуатації, таким як вібрація, запилене середовище, високі варіації навантажень, швидкостей і робочих параметрів. Наш Klüberfluid C-PG 17 як концепція високоефективного мастила для відкритих зубчастих приводів може підтримати Вас у цій меті. Воно базується на інноваційній синтетичній базовій оливі та розроблено, щоб задовольнити зростаючі вимоги сучасних відкритих передач.

Високий індекс в’язкості Klüberfluid C-PG 17 забезпечує найвищу товщину плівки і, отже, найвищу здатність витримувати навантаження, навіть якщо ваші передачі працюють при підвищених температурах. Klüberfluid C-PG 17 не містить розріджувачів або розчинників, але все одно може перекачуватися без системи нагріву при температурах <10 °C. Це означає, що повна в’язкість досягається в момент нанесення продукту на шестерні, не чекаючи, поки розчинник випарується. Нижчі показники тертя порівняно зі звичайними мастильними матеріалами для відкритих передач і більша товщина мастильної плівки забезпечують більший захист від втомних пошкоджень та енергоефективність. Доведено, що ця більша товщина плівки та нижчий коефіцієнт тертя знижують загальну температуру бокової поверхні зуба, різницю температур і вібрацію.

У порівнянні з традиційними мастилами для відкритих передач, Klüberfluid C-PG 17 може зменшити споживання мастила, подовжити термін служби ваших передач і оптимізувати технічне обслуговування.

Klüberfluid C-PG 17 перевищує вимоги ANSI/AGMA 6014-B15 Annex D і FLSmidth Minerals Gear Set Lubrication Guidelines.

Klüberfluid C-PG 17 не містить бітуму, розчинників, важких металів і хлору.