Klübersynth GE 4 75 W 90 — це повністю синтетична високоефективна трансмісійна олива на основі поліальфаолефіну (PAO), яка забезпечує високу стабільність на зсув і захист навіть при ударному навантаженні. Особливо підходить для передач залізничного транспорту, які піддаються високим навантаженням.

Ця високоефективна трансмісійна олива забезпечує дуже високу стійкість до задирання API GL-5, тому її можна використовувати для передач, які мають відповідати вимогам API GL-4 або API GL-5. Хороший захист від зносу як шестерень, так і підшипників кочення забезпечує тривалий термін служби змащених компонентів за рахунок зниження витрат на технічне обслуговування. Висока стійкість до мікропітінгу GFT ≥ 10 відповідно. відповідно до FVA 54/7 забезпечує достатній захист для передач, які піддаються високим навантаженням і зазвичай чутливі до такого типу пошкоджень.

Хороша стійкість до зсуву синтетичної базової оливи запобігає зменшенню товщини мастильної плівки навіть при високих навантаженнях. Завдяки чудовій стійкості синтетичної базової оливи до старіння та окислення інтервали між заміною оливи значно дощі, ніж у мінеральних олив, що знижує витрати на технічне обслуговування.

Хороші низькотемпературні властивості забезпечують надійну роботу компонентів редуктора навіть при низьких температурах. Експлуатаційна надійність компонентів, що змащуються, також підвищується завдяки хорошим антипінним і антикорозійним властивостям.