Klübersynth UH1 6 — це синтетична високоефективна трансмісійна олива на основі полігліколю, що задовольняє зростаючі вимоги та зростаючу питому потужність сучасних передач. Klübersynth UH1 6 містить технологію KlüberComp Lube Technology*, тобто базується на високоякісній сировині та передових присадках, що забезпечує максимальну продуктивність у змащуванні всіх компонентів передач.

Оливи Klübersynth UH1 6 зареєстровані NSF H1 і, отже, відповідають FDA 21 CFR § 178.3570. Оливи були розроблені для випадкового контакту з продуктами та пакувальними матеріалами в харчовій, косметичній, фармацевтичній промисловості або промисловості, що займається кормом для тварин. Використання олив Klübersynth UH1 6 може сприяти підвищенню надійності ваших виробничих процесів. Проте ми рекомендуємо провести додатковий аналіз ризиків, напр. НАССР.

Klübersynth UH1 6 явно перевищує вимоги CLP згідно з DIN 51517-3. Відповідні передачі можна переводити на Klübersynth UH1 6 без попередньої консультації з виробником редукторів за умови дотримання загальних приміток щодо застосування.

Klübersynth UH1 6 забезпечує високу стійкість до стирання. Шестерні достатньо захищені від задирів навіть при надзвичайно високих пікових навантаженнях, вібрації чи коливаннях, або якщо не проводилась обкатка. Чудовий захист від зносу як шестерень, так і підшипників кочення забезпечує досягнення розрахованого терміну служби для змащених компонентів, що призводить до зниження витрат на технічне обслуговування та ремонт. Висока стійкість оливи до мікропіттингу GFT ≥ 10 відповідно до FVA 54/7 забезпечує достатній захист для передач, які піддаються високим навантаженням і зазвичай чутливі до такого типу пошкоджень.

Klübersynth UH1 6 забезпечує набагато довший термін служби, ніж мінеральні оливи, завдяки чудовій стійкості до старіння та окислення обраної сировини; таким чином можна збільшити інтервали обслуговування та зменшити витрати на технічне обслуговування. У певних випадках можливе навіть довічне змащення. Низька схильність продукту до піноутворення та антикорозійні властивості забезпечують безпроблемну роботу механізму. Ущільнення Freudenberg, виготовлені з 72 NBR 902, 75 FKM 585, 75 FKM 260466 і 75 FKM 170055, стійкі до Klübersynth UH1 6. Запобігають витоку та забрудненню масла.

Чудова в’язкісно-температурна поведінка підтримує утворення достатньої мастильної плівки в широкому діапазоні робочих температур, навіть при підвищених і високих температурах. Таким чином, один клас в’язкості може охоплювати як низькі, так і високі температури в багатьох сферах застосування.

Оптимізована характеристика тертя завдяки ретельно підібраним базовим оливам на основі полігліколю зменшує втрати потужності та покращує ефективність передач, особливо в черв’ячних передачах. Завдяки оптимізованим присадкам показники зносу знижуються та досягається дуже низька інтенсивність зносу відповідно до DIN 3996 (розрахунок вантажопідйомності черв’ячних передач).

Klübersynth UH1 6 схвалено Siemens-Flender, Siemens Geared Motors, SEW Eurodrive, Getriebebau Nord, Stöber Antriebstechnik, Lenze, ZAE Antriebssysteme, Baldor, Boston Gear, Bonfiglioli, Watt Drive тощо.

Використовуючи Klübersynth UH1 6, ви можете скористатися рядом переваг, які допоможуть вам легко та ефективно заощадити кошти. Ми з нетерпінням чекаємо від Вас.