На багатьох підприємствах холодильники та теплові насоси є основою виробничих процесів. Поломка цих машин може спричинити значні витрати та/або значні втрати виробництва.

Використовуючи відповідні холодильні оливи, такі як серія Klüber Summit R, можна досягти та оптимізувати ефективну та безперебійну роботу холодильників. Це допомагає зменшити споживання оливи та пов’язану з цим потребу в обслуговуванні, а також оптимізувати час простою.

Оливи Klüber Summit R — це повністю синтетичні високоефективні оливи, спеціально розроблені для високонавантажених аміаком холодильників і теплових насосів.

Серія Klüber Summit R особливо характеризується високою хімічною та термічною стабільністю, досягнутою завдяки ретельно відібраним базовим оливам на основі поліальфаолефінів. Залежно від конструкції системи продукти Klüber Summit R також можуть успішно використовуватися з вуглекислим газом (R744).

Серія Klüber Summit R має високий індекс в’язкості, добру стійкість до зсуву та чудову текучість при низьких температурах, що забезпечує продукту велику резервну ємність порівняно з мінеральними оливами, доступними на ринку. Крім того, серія Klüber Summit R характеризується низькою розчинністю в R717 і R 744. Це забезпечує більшу товщину плівки в точці змащування, що сприяє надійній роботі компресора з низьким рівнем зносу. Серію Klüber Summit R можна використовувати при високих робочих температурах і в холодильниках з дуже низькою температурою випарника.

Хімічна стабільність продуктів і низький тиск пари призводять до зниження виносу оливи та вмісту масляних парів, що призводить до зниження споживання оливи та позитивного впливу на ефективність холодильника. Продукти мають нижчий коефіцієнт тертя, ніж мінеральні оливи, що також сприяє ефективності системи. Оливи Klüber Summit R успішно використовуються напр. в холодильниках і теплових насосах виробництва GEA, Mayekawa і Howden.

Оливи Klüber Summit R зареєстровані як NSF H1 і тому відповідають FDA 21 CFR § 178.3570. Оливи були розроблені для випадкового контакту з продуктами та пакувальними матеріалами в харчовій, косметичній, фармацевтичній промисловості або промисловості, що займається кормом для тварин. Використання олив Klüber Summit R може сприяти підвищенню надійності Ваших виробничих процесів. Проте ми рекомендуємо провести додатковий аналіз ризиків, напр. НАССР.