Klüber Summit RHT FG 68 на основі високоочищених і гідрогенізованих білих масел спеціально для змащування аміачних холодильних компресорів.

Оскільки Klüber Summit RHT FG 68 має високу ступінь очищення, витік оливи значно нижчий, ніж у звичайних мінеральних олив. Це допоможе вам зменшити споживання оливи.

В’язкість Klüber Summit RHT FG 68 залишається стабільною під час використання, оскільки містить лише невелику кількість легколетких вуглеводнів. Його висока стабільність до випаровування запобігає підвищенню в’язкості і, таким чином, передчасній заміні оливи.

Гідрогенізоване базова олива є хімічно стабільною і розроблена, зокрема, щоб протистояти впливу аміаку. У той час як звичайні мінеральні оливи мають тенденцію чорніти під час реакції з аміаком і мають тенденцію до утворення відкладень у контурі охолодження, це не стосується Klüber Summit RHT FG 68. Інтервали заміни оливи можна значно збільшити. Завдяки низькій розчинності в аміаку Klüber Summit RHT FG 68 сприяє ефективності охолодження. Досвід показав, що Klüber Summit RHT FG 68 можна використовувати при температурі випарника до -33 °C залежно від умов експлуатації. Klüber Summit RHT FG 68 відповідає вимогам DIN 51 5031, KAA.

Він зареєстрований як NSF H1 і тому відповідає FDA 21 CFR 178.3570. Klüber Summit RHT FG 68 був розроблений для випадкового контакту з продуктами та пакувальними матеріалами в харчовій, косметичній, фармацевтичній промисловості або промисловості для виробництва кормів для тварин. Використання Klüber Summit RHT FG 68 сприяє підвищенню надійності Вашого виробничого обладнання та процесів. Проте ми рекомендуємо провести додатковий аналіз ризиків, напр. НАССР.