Оливи Klüberbio RM 2 є остаточно біологічно розкладаними оливами для кормових труб на основі синтетичного ефірного масла, що демонструє хорошу стійкість до старіння та окислення.

Оливи Klüberbio RM 2 демонструють високу стійкість до зсуву та утворюють міцну гідродинамічну масляну плівку навіть при високих навантаженнях.

Оскільки мастильні матеріали піддаються біологічному розкладанню та містять ретельно відібрану сировину, втрата або витік оливи менш небезпечний для навколишнього середовища. Оливи Klüberbio RM 2 містять > 90 % відновлюваної сировини та мають Європейське екомаркування.

Отримання сертифікату EU Ecolabel дає власникам суден та/або операторам незалежну впевненість у тому, що продукт відповідає вимогам EPA США щодо класифікації як екологічно прийнятного мастила (EAL). Таким чином, ці високоефективні мастильні матеріали відповідають стандартам біорозкладаності, мінімальної токсичності та відсутності біонакопичення, встановленим у Додатку A VGP Агентства з охорони навколишнього середовища США.