Klübersynth GEM 4 N – це синтетична високоефективна трансмісійна та багатоцільова олива на основі поліальфаолефінів, що задовольняє зростаючі вимоги та зростаючу питому потужність сучасних зубчастих передач. Klübersynth GEM 4 N містить технологію KlüberComp Lube Technology*, тобто базується на високоякісній сировині та передових присадках, що забезпечує максимальну продуктивність у змащуванні всіх компонентів передач.

Klübersynth GEM 4 N явно перевищує вимоги CLP згідно з DIN 51517-3. Відповідні передачі можна перемикати на Klübersynth GEM 4 N без попередньої консультації з виробником редукторів за умови дотримання загальних приміток щодо застосування.

Klübersynth GEM 4 N забезпечує високу стійкість до задирів. Шестерні достатньо захищені від задирів навіть при надзвичайно високих пікових навантаженнях, вібрації або коливаннях. Чудовий захист від зносу як шестерень, так і підшипників кочення забезпечує досягнення розрахованого терміну служби для змащених компонентів, що призводить до зниження витрат на технічне обслуговування та ремонт. Висока стійкість масла до мікропіттингу GFT ≥ 10 відповідно до FVA 54/7 (тестовано при 90, 60 і 40 °C) забезпечує достатній захист для передач, які піддаються високим навантаженням і зазвичай чутливі до такого типу пошкоджень.

Klübersynth GEM 4 N забезпечує набагато довший термін служби, ніж мінеральні оливи, завдяки чудовій стійкості до старіння та окислення обраної сировини; таким чином можна збільшити інтервали обслуговування та зменшити витрати на технічне обслуговування. Низька схильність продукту до піноутворення та антикорозійні властивості забезпечують безпроблемну роботу механізму. Ущільнення Freudenberg, виготовлені з 72 NBR 902, 75 FKM 585, 75 FKM 260466 і 75 FKM 170055, статично та динамічно стійкі до Klübersynth GEM 4 N. Запобігають витоку та забрудненню оливи.

Чудова в’язкісно-температурна поведінка підтримує утворення достатньої мастильної плівки в широкому діапазоні робочих температур, навіть при підвищених і високих температурах. Таким чином, один клас в’язкості може охоплювати як низькі, так і високі температури в багатьох сферах застосування.

Оптимізована характеристика тертя завдяки ретельно підібраним базовим оливам і присадкам зменшує втрати потужності та підвищує ефективність застосування. Це призводить до зниження температури масла та зниження споживання енергії.

Перевірка на випробувальному стенді показала, що для прямозубих зубчастих передач можливе зниження температури масла з 85 °C за допомогою звичайної оливи (мінеральної оливи) до 80 °C за допомогою Klübersynth GEM 4 N.