Klübersynth GH 6 явно перевищує вимоги CLP згідно з DIN 51517-3. Відповідні передачі можна перемикати на Klübersynth GH 6 без попередньої консультації з виробником редукторів за умови дотримання загальних приміток щодо застосування.

Klübersynth GH 6 забезпечує високу стійкість до стирання API GL-5, якщо вибрано ISO VG 220 або вище. Шестерні достатньо захищені від задирів навіть при надзвичайно високих пікових навантаженнях, вібрації чи коливаннях, або якщо не проводилась обкатка. Чудовий захист від зносу як шестерень, так і підшипників кочення забезпечує досягнення терміну служби, розрахованого для змащених компонентів, що призводить до зниження витрат на технічне обслуговування та ремонт. Висока стійкість масла до мікропітінгу GFT ≥ 10 відповідно до FVA 54/7 (випробувано при 90 , 60 і 40 °C) забезпечує достатній захист для передач, які піддаються високим навантаженням і зазвичай чутливі до такого типу пошкоджень.

Klübersynth GH 6 забезпечує набагато довший термін служби, ніж мінеральні оливи, завдяки чудовій стійкості до старіння та окислення обраної сировини; таким чином можна збільшити інтервали обслуговування та зменшити витрати на технічне обслуговування. У певних випадках можливе навіть довічне змащення. Низька схильність продукту до піноутворення та антикорозійні властивості забезпечують безпроблемну роботу механізму. Ущільнення Freudenberg, виготовлені з 72 NBR 902 (виняток: ISO VG 22), 75 FKM 585, 75 FKM 260466 і 75 FKM 170055, статично та динамічно стійкі до Klübersynth GH 6. Запобігають витоку та забрудненню оливи.