Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray зареєстровано як NSF H1 для використання в харчовій та фармацевтичній промисловості та відповідає FDA 21 CFR Sec 178.3570. Він був розроблений для випадкового контакту з продуктами та пакувальними матеріалами в харчовій, косметичній, фармацевтичній промисловості або промисловості для виробництва кормів для тварин. Використання Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray може сприяти підвищенню надійності Ваших виробничих процесів. Тим не менш, рекомендується провести додатковий аналіз ризику, напр. НАССР.

Шестерні достатньо захищені від задирів навіть при надзвичайно високих пікових навантаженнях, вібрації чи коливаннях, або якщо не проводилась обкатка. Хороший захист від зносу як шестерень, так і підшипників кочення забезпечує досягнення терміну служби, розрахованого для змащених компонентів, що призводить до зниження витрат на технічне обслуговування та ремонт.

Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray забезпечує набагато довший термін служби, ніж мінеральні та білі оливи, завдяки чудовій стійкості до старіння та окислення вибраної сировини; таким чином можна збільшити інтервали обслуговування та зменшити витрати на технічне обслуговування. Хороші антикорозійні властивості продукту забезпечують безпроблемну роботу редуктора.

Хороша в’язкісно-температурна поведінка підтримує утворення достатньої мастильної плівки в широкому діапазоні робочих температур, навіть при підвищених і високих температурах.

Оптимізована характеристика тертя завдяки ретельно підібраним базовим оливам зменшує втрати потужності та підвищує ефективність вашого застосування.

Використовуючи Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray, Ви можете отримати переваги, які допоможуть Вам легко та ефективно заощадити кошти.