Опис

Lusin® Protect G 11 – це мастило подібний засіб для захисту від цвілі (антикорозійний агент) на основі рафінованих вуглеводневих мастил і спеціальних присадок для тимчасового захисту всіх видів металевих поверхонь. Еластичний, полімолекулярна плівка проникає в дрібні щілини і куточки.

Lusin® Protect G 11 не містить силікону, стійкий до низьких температур і не капає. Крім аерозольних і готових до використання варіантів продукт також доступний у вигляді концентрату для спеціальних застосувань

Застосування

Lusin® Protect G 11 в основному використовується для захисту форм і матриць призначений для обробки термопластичних смол проти корозії.

Lusin® Protect G 11 демонструє лише максимальний захист (антикорозія) властивості при нанесенні на сухі та чисті металеві поверхні. Для чищення рекомендується використовувати Lusin® MC1718 або Lusin® Clean L 23 F як засіб для очищення форм і Lusin® Clean L 11 або Lusin® Clean L 52 F як знежирювальний засіб. Оптимальне утворення плівки забезпечується лише за умови застосування Lusin® Protect G 11 кількома тонкими шарами, приділяючи особливу увагу краям і підрізам. Lusin® Protect G 11 можна видалити за допомогою знежирювачів, таких як Lusin® Clean L 11 або Lusin® Clean L 52 F або шляхом виробництва деталей, таким чином перенесення засобу для захисту від цвілі на виготовлені деталі. З точки зору подальшої обробки виготовлених деталей, таких як лакування, друк або склеювання, рекомендовані попередні тести.