Опис

Lusin® Clean L 23 F – це органічний миючий засіб, який особливо підходить для видалення стійкої смоли та інших залишків з металевих поверхонь. Засіб швидко випаровується, тому після розпилення його слід швидко витерти.

Застосування

Lusin® Clean L 23 F використовується для очищення брудних форм і для розчинення полімерних залишків, наприклад, ПВХ, ПОМ, поліамідів, акрилатів, тощо.

Розпиліть Lusin® Clean L 23 F на забруднені форми, дозвольте продукт реагує, а потім видаліть його, виготовивши частини (спочатку вони будуть показати уражені поверхні). Продукт також можна видалити за допомогою серветки.

При необхідності процедуру можна повторити кілька разів при підвищених температурах і більш тривалому часу реакції (максимум 1 година). У разі зупинки виробництва після очищення поверхні за допомогою Lusin® Clean L 23 F необхідно нанести засіб для захисту від цвілі (антикорозійний засіб), наприклад Lusin® Protect G 31 F (якщо вимагається відповідність NSF); у всіх інших випадках можна використовувати Lusin® Protect G 31 або Lusin® Protect G 11.