Опис

Lusin® Protect G 31 F є високоефективним засобом для захисту цвілі (антикорозійним засобом), який також має змащувальні властивості. Уповільнене утворення твердої захисної плівки дозволяє Lusin® Protect G31 F для проникнення в дуже тонкі тріщини. Lusin® Protect G 31 F відповідає коду категорії H1 і тому відповідає FDA 21 CFR §178.3570.

Застосування

Lusin® Protect G 31 F в основному використовується для захисту форм і матриць, призначених для обробки термопластичних смол, від корозії.

Lusin® Protect G 31 F демонструє максимальні захисні (антикорозійні) властивості лише при нанесенні на сухі та чисті металеві поверхні. Для очищення рекомендується використовувати Lusin® Clean L 23 F як засіб для очищення форм і Lusin® Clean L 52 F як засіб для знежирення. Обидва продукти зареєстровані NSF. Оптимальне утворення плівки забезпечується лише за умови використання Lusin® Protect G 31 F наноситься кількома тонкими шарами, приділяючи особливу увагу краям і підрізам.

Lusin® Protect G 31 F можна або видалити шляхом виготовлення деталей, таким чином перенісши засіб для захисту від цвілі на виготовлені частини, або за допомогою знежирювача Lusin® Clean L 52 F.

З точки зору подальшої обробки виготовлених деталей, таких як лакування, друк або склеювання, рекомендуються попередні випробування.