Опис

Lusin® Protect G 31 є високоефективним засобом для захисту цвілі (антикорозійним засобом), який також має змащувальні властивості. Уповільнене утворення твердої захисної плівки дозволяє Lusin® Protect G 31 проникати в дуже тонкі тріщини. Захисна плівка стійка до використання та починає плавитися приблизно за 50 °C (122 °F).

Аерозоль Lusin® Protect G 31 містить пігменти, чутливі до ультрафіолетового світла, завдяки чому захисна плівка стає видимою під ультрафіолетовим світлом (максимально при 366 нм).

Застосування

Lusin® Protect G 31 в основному використовується для захисту форм і матриць, призначених для обробки термопластичних смол, від корозії.

Lusin® Protect G 31 демонструє максимальні захисні (антикорозійні) властивості лише при нанесенні на сухі та чисті металеві поверхні. Для очищення рекомендується використовувати Lusin® MC1718 або Lusin® Clean L 23 F як засіб для очищення форм і Lusin® Clean L 11 або Lusin® Clean L 52 F як засіб для знежирення.

Оптимальне утворення плівки забезпечується, лише якщо Lusin® Protect G 31 наноситься декількома тонкими шарами, приділяючи особливу увагу краям і підрізам.

Lusin® Protect G 31 можна видалити за допомогою знежирювачів, таких як Lusin® Clean L 11 або Lusin® Clean L 52 F, або шляхом виготовлення деталей, таким чином перенісши засіб для захисту від цвілі на виготовлені частини.

З точки зору подальшої обробки виготовлених деталей, таких як лакування, друк або склеювання, рекомендуються попередні випробування.