Опис

Lusin® Protect G 12 — мастилоподібний засіб для захисту від цвілі (антикорозійний засіб) на основі рафінованих вуглеводневих мастил і спеціальних добавок для тимчасового захисту всіх видів металевих поверхонь. Еластична полімолекулярна плівка проникає в дрібні щілини та куточки. Lusin® Protect G12 не містить силікону, стійкий до низьких температур і не стікає. Окрім аерозольних і готових до використання версій, продукт також доступний у вигляді концентрату для спеціальних застосувань.

Застосування

Lusin® Protect G 12 в основному використовується для захисту форм і матриць, призначених для обробки термопластичних смол, від корозії.

Lusin® Protect G 12 демонструє максимальні захисні (антикорозійні) властивості лише при нанесенні на сухі та чисті металеві поверхні. Для очищення рекомендується використовувати Lusin® MC1718 або Lusin® Clean L 23 F як засіб для очищення форм і Lusin® Clean L 11 або Lusin® Clean L 52 F як засіб для знежирення.

Оптимальне утворення плівки забезпечується, лише якщо Lusin® Protect G 12 наноситься декількома тонкими шарами, приділяючи особливу увагу краям і підрізам.

Lusin® Protect G 12 можна видалити за допомогою знежирювачів, таких як Lusin® Clean L 11 або Lusin® Clean L 52 F, або шляхом виготовлення деталей, таким чином перенісши засіб для захисту від цвілі на виготовлені частини.

З точки зору подальшої обробки виготовлених деталей, таких як лакування, друк або склеювання, рекомендуються попередні випробування.