Опис

Lusin® Protect O 45 F є ефективним засобом для захисту цвілі (антикорозійним засобом), який також має змащувальні властивості. Мастильна основа Lusin® Protect O 45 F дозволяє продукту проникати в дуже тонкі тріщини. Lusin® Protect O 45 F відповідає коду категорії H1 і тому відповідає FDA 21 CFR §178.3570.

Застосування

Lusin® Protect O 45 F в основному використовується для захисту форм і матриць, призначених для обробки термопластичних смол, від корозії.

Lusin® Protect O 45 F демонструє максимальні захисні (антикорозійні) властивості лише при нанесенні на сухі та чисті металеві поверхні.

Для очищення рекомендується використовувати Lusin® Clean L 23 F як засіб для очищення форм і Lusin® Clean L 52 F як засіб для знежирення. Обидва продукти зареєстровані NSF відповідно до вимог списку K1 і K3.

Оптимальне утворення плівки забезпечується, лише якщо Lusin® Protect O 45 F наноситься декількома тонкими шарами, приділяючи особливу увагу краям і підрізам.

Lusin® Protect O 45 F можна видалити за допомогою знежирювача Lusin® Clean L 52 F або шляхом виготовлення деталей, таким чином перенісши засіб для захисту від цвілі на виготовлені частини.

З точки зору подальшої обробки виготовлених деталей, таких як лакування, друк або склеювання, рекомендуються попередні випробування.