Відкрийте для себе довговічність і точність за допомогою розпилювального пістолета Schütze W3 FZ-Duo, доступного в Goodie.

Коли справа доходить до розпилення антиадгезивів, вам потрібен надійний інструмент, який зможе витримати вимоги роботи. Голка вставляється в сопло, припиняючи потік роздільного агента з пістолета. Кожного разу, коли натискається курок, він штовхає голку назад, дозволяючи утворювати спрей.

Курок пістолета-розпилювача натиснутий прибл. 6 разів на хвилину, тобто понад 3000 разів на годину, поверхні голки та сопла стираються одна об одну. Це частини, які не тільки труться одна об одну, але й сприймають антиадгезиви, які контактують з ними. Ось чому ми обираємо нержавіючу сталь як матеріал для цих деталей, що забезпечує довший термін служби та скорочення обслуговування.

І тому пістолет Schütze Spray Gun W3 FZ-Duo є найкращим вибором серед професіоналів у різних галузях промисловості, які використовують розділові засоби, включаючи поліуретанові вироби, каучук, скляні композити, харчові продукти тощо.